Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 20.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 20.04.2024

Bumba face spectacol în Ungaria! A înscris din nou pentru Kisvarda, într-un meci cu opt goluri contra echipei lui Adi Rus

Meciul zilei. Juventus - Inter » 3 cote pe care nu trebuie să le ratezi la derby-ul din Serie A

Pierde Bayern Munchen la masa verde? Ce urmează în Bundesliga, după gafa incredibilă a campioanei

FCSB - CSU Craiova, derby-ul etapei #3 în play-off-ul Ligii 1. Echipe probabile + Cele mai tari cote

Sâmbăta vie a fotbalului românesc

Verdictul specialistului după penalty-ul contestat din Steaua - Petrolul: Nu este de acceptat

Rusia nu se joacă! A întrerupt meciul Borussia Dortmund - Leipzic încă din minutul 13! Ce nu a acceptat Kremlinul

Acum noi suntem campioni mondiali? Ironie pentru Chelsea, după ce a fost umilită de echipa lui Eriksen

Cicâldău, pe lista altui club european puternic

Un meci frumos

Rusia nu se joacă! A întrerupt meciul Borussia Dortmund - Leipzig încă din minutul 13! Ce nu a acceptat Kremlinul

Cel puţin şase morţi într-un atac armat la Sacramento, SUA

Favoritul lui Becali pune presiune: Statul acasă nu-mi face bine

Trebuie Bayern să piardă la masa verde meciul cu Freiburg? Peste 60.000 de voturi la sondajul germanilor

Unirea a avut altă atitudine, iar ”U” Cluj pleacă doar cu un punct de la Slobozia. Ardelenii au încasat primele goluri în acest an

Hatem Ben Arfa, conflict cu antrenorul său de la Lille la ultimul meci din Ligue 1

Focarul de incertitudine de la Madrid

Cele mai tari citate ale lunii aprile 2022 în sport

A fost penalty la duelul Cristea - Ivan din FCSB - CSU Craiova? Ce arată reluările fazei

Poveste memorabilă cu Figo din Berceni . Ce a putut să facă după ce a primit ghetele de la idolul Gică Hagi

Gestul făcut de un campion după eliberarea Irpinului! S-a dus direct în beciul casei: Mama a pus-o aici, ca să o protejeze!

Ce scriu britanicii după solicitarea lui Mircea Lucescu: Insistă să ne dăm la o parte!

Toni Petrea i-a răspuns lui Reghecampf, care l-a contrazis: E problema lui! Probabil a avut spioni

Eric Bicfalvi, căpitan la Ural, în Rusia! Atacantul român a înscris cu TSKA Moscova, dar echipa sa a fost egalată în prelungiri

Imagine neverosimilă din Ligue 1! Ce au făcut fanii lui Brest la un penalty al adversarilor: O nebunie absolută

Ilie Dumitrescu face un pariu pentru transferul lui Tavi Popescu: Vă dau scris!

FCSB - CSU Craiova 0-1 » Andrei Ivan a marcat dintr-un penalty controversat

Juventus - Inter 0-1» Derby d'Italia, decis de o fază în care VAR-ul a făcut lumină

Barcelona, victorie mare cu Sevilla » Catalanii urcă pe locul 2 în La Liga

Primul verdict al specialistului » Un fost arbitru explică faza penalty-ului din FCSB - CSU Craiova