Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 18.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 18.04.2024

Cine sunt starurile lui Chelsea care nu au prins lista pentru Champions League

Gigi Becali a decis! Ce se întâmplă cu Omrani, după ce Pintilii i-a cerut voie să-l lase acasă

Ce fac stranierii în weekend » Rădoi e la al doilea meci în Arabia Saudită, Răzvan Marin joacă împotriva Romei lui Mourinho

Fotbalist din Liga 2 împrumutat la CFR Cluj: a debutat cu gol

Gigi Becali dă marea lovitură după derby-ul CFR Cluj - FCSB. Cine vine la marele meci

Decizia lui Gigi Becali legată de Omrani înaintea meciului CFR Cluj - FCSB

(P) Farul-CS Universitatea Craiova: spectacol total în ultimele trei dueluri directe

Cod PORTOCALIU de viscol. Iată zonele vizate

Primul tanc robot al Rusiei a ajuns în Ucraina. Cum arată vânătorul de Leoparzi GALERIE FOTO

Thailanda conduce România cu 2-1 în Cupa Davis, după victoria din proba de dublu

(P) Tottenham ndash; Man. City: SuperDuelul golgheterilor din Premier League!

Juvhel Tsoumou, fostul vârf al lui FCSB, a înscris un hat-trick în 13 minute la debutul oficial pentru noua sa echipă!

Adrian Mititelu pune paie pe foc după victoria la scor a lui FCU Craiova: Ei nu cunosc fotbal! Ce a jucat U Cluj?

Dinamo - CS Blejoi se joacă ACUM! Două goluri în două minute pentru câini , adversarul este lider în Liga 3

Ce fac stranierii » Doi români titulari în Serie B + Rădoi caută prima victorie în Arabia Saudită

5 motive pentru care CFR Cluj a dat lovitura cu cel mai nou transfer

Ovidiu Burcă se ceartă cu un membru din stafful celor de la CS Blejoi

Alertă de derby în Gruia! Vezi Oferta pentru CFR - FCSB

Se lucrează din greu înainte de CFR Cluj - FCSB » Cum arată stadionul înainte de derby

Filip Jianu a adus victoria României în meciul cu Thailanda din Cupa Davis

Publicul nu se înghesuie la CFR Cluj - FCSB! Câte bilete s-au vândut cu două zile înainte de meci

Mihai Stoica s-a înfuriat înainte de CFR - FCSB: M-au înjurat suporterii că vindem un titular! Băi, nu-i normal!

Dinamo - CS Blejoi 5-0! Ca pe vremuri: Cine vine-n groapă / Fără cinci nu scapă! + un debut pentru câini în amicalul cu liderul din Liga 3

Stadionul Ghencea, vis interzis pentru FCSB! S-a lovit de o nouă motivare: Cineva refuză zeci de mii de euro pe meci!

Conor McGregor a donat un milion de euro fostei sale săli de box

Tot internetul râde de noul monopost Red Bull Racing: E pe bune?

Ai lucra cu Gigi Becali? Răspunsul oferit de Răzvan Lucescu

Să lăsăm lacrimile în pace!

Sebastien Haller, primul gol în Bundesliga după ce a învins cancerul + Dortmund a egalat-o pe Bayern în clasament

Casemiro, eliminat după ce s-a înfipt cu mâinile în gâtul adversarului » De la ce a pornit încăierarea

Fotbalistul legendar care nu are dubii: Sunt mai bun decât Lionel Messi

Enzo Fernandez, debut aproape perfect la Chelsea. 8 detalii impresionante

Jucătorul pentru care Xavi insistă pentru prelungirea contractului pentru încă un sezon

S-a pus stop! Arsenal, prima înfrângere în Premier League după cinci luni

M-a rănit foarte mult . Noi dezvăluiri teribile ale victimei lui Dani Alves

CFR - FCSB | Toate tunurile pe CFR! Ce a declarat Malcom Edjouma, turnul FCSB-ului

A doua înfrângere pentru Al Tai, cu Mirel Rădoi pe bancă. Au primit gol în minutul 95

Derby-ul se apropie! De cine se teme Dan Petrescu de la FCSB

All-in pentru promovare. O echipă din Liga 2 s-a întărit masiv în perioada de mercato

A doua companie românească a devenit sponsor în Formula 1, pentru o echipă importantă!

Rapid - FC Voluntari, în etapa #24, se joacă ACUM. Deschidere de scor în minutul 20

Impact instant » Cum s-a descurcat Funsho Bamgboye la debutul în tricoul Rapidului

ROMÂNIA - POLONIA / Scandări xenofobe în timpul meciului de rugby

Imagini surprinse de echipa GSP la mormântul lui Cătălin Hîldan

RAPID - FC VOLUNTARI / Atmosferă impresionantă la începutul meciului

CFR Cluj - FCSB » Echipele pregătite pentru derby-ul SuperLigii + cote

Fază unică în Atletico Madrid - Getafe » VAR-ul a validat golul unui jucător aflat pe banca de rezerve

The Show Must Go On! Metz - Rapid 36-34. Campioana României va juca în optimile Ligii Campionilor

Petrescu nu a uitat de Gică Hagi! Ce a spus antrenorul că va face de ziua Regelui

Fotbalistul remarcat de Jose Mourinho de la AS Roma: A avut o perioadă grea. Acum joacă din nou bine

Nu o spun eu, o spunea Cruyff! Remarca lui Gică Popescu după Rapid - Voluntari 4-1

Dezvăluirea lui Christophe Galtier despre Lionel Messi. Ce le-a cerut jucătorilor să facă pentru starul argentinian