Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 20.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 20.04.2024

El este adevarata BIJUTERIE din Serie A! Clasamentul INCREDIBIL in care Razvan Marin a prins un loc langa Sancho si Depay

Connor McGregor este aproape sa dea o lovitura URIASA! Luptatorul isi poate vinde firma care produce bauturi alcoolice pentru 130 de milioane de euro!

Fiica unui primar din Romania, VIRALA pe internet! Cum a devenit vedeta pe TikTok si cati urmaritori are in acest moment

Barcelona, victorie înainte de duelul cu PSG din Liga Campionilor » Marcator surpriză în trupa lui Ronald Koeman

Cristiano Ronaldo, odihnit pentru meciul decisiv cu Porto din Liga Campionilor » Alvaro Morato, spectacol cu Lazio

Astra - Hermannstadt, liveTEXT de la 15:00 » Giurgiuvenii continuă să viseze la play-off! Echipe probabile + Cote

Barcelona, victorie înainte de duelul cu PSG din Liga Campionilor » Marcator surpriză pentru catalani

Cristiano Ronaldo, odihnit pentru meciul decisiv cu Porto din Liga Campionilor » Alvaro Morata, spectacol cu Lazio

Recordmanul Edi Iordănescu! Antrenorul lui CFR Cluj, lider într-un clasament al nervilor

Atletico Madrid - Real Madrid, liveTEXT de la 17:15 » Derby madrilen în fruntea La Liga! Echipele probabile + cele mai tari cote

Manchester City - Manchester United, liveTEXT de la 18:30 » Meci de foc în fruntea Premier League! Cum pot arăta echipele de start + cele mai bune cote

Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal de la Dubai » Cu cine va juca în următorul meci

Scandal în Bundesliga după Bayern - Borussia! Căpitanul lui Dortmund a protestat vehement

FOTO A sărbătorit victoria din MMA alături de iubita lui! Superba blondă atrage toate privirile

Specialitatea casei » 80 la sută dintre golurile lui Paulo Vinicius în Liga 1 au fost marcate cu capul!

VIDEO Ce s-a întâmplat cu morunul de 140 de kilograme prins în Dunăre » Dosar penal pentru cei doi braconieri

CFR Cluj, fără Edward Iordănescu la derby-ul cu FCSB! De ce nu va sta pe bancă scandalagiul Ligii 1

Asta este ULTIMA NEBUNIE a lui Mbappe! Cum a putut sa inscrie impotriva lui Brest

Astra - FC Hermannstadt, LIVE TEXT de la ora 15:00 | Astra spera la o victorie pentru a mai visa la playoff! Echipele probabile

Nici in Romania nu vezi ASA CEVA! Patronul s-a dus PESTE antrenor la interviul de la finalul meciului: Spune-le ca nenorocitul de arbitru ti-a facut capul sa explodeze!

FCSB - Gaz Metan, LIVE TEXT de la ora 20:30 | FCSB, obligata sa castige pentru a reveni pe locul 1! Echipele probabile

Gerrard s-a DEZLANTUIT in vestiarul lui Rangers! Imaginile pe care nu credeai ca le vezi vreodata! Cum s-au distrat Ianis Hagi si coechipierii dupa victoria uriasa

Bestia Haaland i-a SPERIAT PE TOTI dupa ce a iesit accidentat in meciul cu Bayern! Ce se intampla cu masina de goluri a lui Dortmund

Fiorentina - Parma, LIVE TEXT de la 16:00 | Mihaila, anuntat TITULAR de presa din Italia! Louis Munteanu, convocat la echipa mare a Fiorentinei | Echipele probabile

Anuntul MOMENTULUI despre noul stadion al lui Dinamo! Unde ar urma sa fie construit si cum va arata

EXCLUSIV | Noi detalii INCENDIARE dupa faza SOC din Liga 2: Ne-a intampinat un paznic! Ce s-a intamplat la Slatina

Starul din Premier League care a incercat sa agate o bomba sexy pe Instagram! I-a dat mesaj in timp ce fata era cu iubitul

Continua SCANDALUL dintre LPF si FRF! Noi ATACURI pe subiectul VAR: Isi dau salarii exagerate pentru nivelul nostru!

Edward Iordănescu, scandalagiul Ligii 1! De ce nu va sta pe bancă la derby-ul cu FCSB

Jucătorii au decis: vor în play-off! Ce argumente au în lupta pentru primele 6 locuri

Simona Halep, în Top 5 cele mai titrate jucătoare de tenis! Câte trofee o despart de Petra Kvitova după triumful cehoaicei la Doha

Brigada românească la meciul lui Bayern München din Liga Campionilor! Delegare-surpriză a forului european

S-a decis! Ce este interzis sa faci in Capitala, incepand din această noapte

Ibrahimovic le-a INCHIS gura tuturor la Sanremo: Va spun tuturor: puteti fi Zlatan! Discursul cu care a emotionat planeta

Mesajul lui Cristea pentru Radu Petrescu dupa cuvintele SCANDALOASE pe care i le-a adresat! A anuntat OFICIAL ca renunta la banca tehnica a lui Poli

Pur si simplu halucinant! Suma URIASA care s-a platit pentru interviul asteptat de toata planeta cu Meghan si Harry

Multumesc lui Dumnezeu ca mi-a pasat Leo! Reactia GENIALA a pustiului de 18 ani care a INSCRIS primul gol pentru Barcelona: Iau cu mine in mormant asta! Ce i-a spus Messi

Cel mai asteptat moment pentru fanii Barcelonei! Catalanii isi aleg noul presedinte! Superstarul Messi a fost la VOT

ACUM Astra 1-1 FC Hermannstadt | GOOOOL ASTRA! Radut egaleaza in patru minute! Gol cu capul al mijlocasului

ACUM Fiorentina 0-0 Parma | Mihaila si Man, lasati pe BANCA DE REZERVE de D Aversa!

Nu asa e logic?! Imi pare rau pentru Mutu! Mesajul FRF pentru selectionerul de la tineret dupa ce Radoi i-a chemat pe Ianis, Man si Mihaila la nationala mare

Accident GRAV in care au fost implicati cinci fotbalisti din Romania! Masinile au fost distruse

E Superman si nu stiu eu?! Ironiile lui Becali la adresa CFR-ului! Ce a spus patronul despre ultimul transfer al campioanei

Ianis Hagi, CAMPION in Scotia cu Rangers dupa ce Celtic a REMIZAT! Gerrard a adus TITLUL pe Ibrox dupa 10 ani

Becali, anuntul MOMENTULUI despre Budescu: Asta mi-a spus! Ce i-a transmis fostul mijlocas al Astrei

Prima REACTIE a lui Ianis Hagi dupa ce a castigat PRIMUL TITLU din cariera alaturi de Rangers! Postarea care a strans zeci de mii de vizualizari

Lecţia de eficienţă! ASU Poli a câştigat cu Metaloglobus după un meci cu puţine faze de poartă

ASTRA - HERMANNSTADT 2-1, liveTEXT + VIDEO » ACUM se joacă primul meci al zilei din Liga 1

EXCLUSIV Avem raportul arbitrului! » Adevăratul motiv pentru care a fost eliminat Edward Iordănescu

Valentin Mihăilă, cea mai mare notă dintre jucătorii Parmei în remiza cu Fiorentina! » Ce scriu italienii despre Dennis Man

Nicolae Stanciu nu se poate opri din marcat! Al treilea gol în două meciuri pentru Slavia Praga

Mihaila, primul gol in Serie A dupa o faza la care a contribuit si Man! Parma rateaza victoria dupa un autogol in prelungiri! AICI ce s-a intamplat in Fiorentina 3-3 Parma

Radut si Krpic aduc victoria Astrei si echipa lui Neagoe reintra in lupta pentru un loc de playoff! AICI tot ce s-a intamplat in Astra 2-1 FC Hermannstadt

Ianis Hagi, DECISIV pentru Rangers! Care a fost contributia mijlocasului la obtinerea titlului in Scotia

Ianis Hagi REVINE in Champions League la doi ani dupa SUPER DUELURILE cu Liverpool, Napoli si echipa lui Haaland!

Parcurs EXCEPTIONAL pentru Rangers in acest sezon! Echipa lui Ianis Hagi, campioana neinvinsa in Scotia

Fanii lui Dinamo au ajuns din nou in atentia presei internationale! Francezii sunt IMPRESIONATI de eforturile facute de programul DDB: Au luat problema in propriile maini!

Haaland si Messi in aceeasi echipa?! Clubul care vrea sa dea LOVITURA in aceasta vara! Anunt BOMBA in fotbalul mondial

Fanii lui Rangers au inceput SARBATOAREA dupa ce echipa lui Ianis Hagi a castigat primul titlu dupa 10 ani! Imagini FABULOASE din fata Ibrox Park

Valentin Mihaila a reusit primul sau gol in Serie A! Faza SUPERBA a inceput de la Dennis Man! Imagini incredibile din Serie A

Suma incredibila castigata de o barmanita dupa 71 de ore de munca. bdquo;De asta trebuie sa lasati bacsis

Lasati suporterii pe stadioane! :) Anfield, teren STRAIN pentru Liverpool de sase meciuri! Inca o infrangere pentru Klopp

Radoi are atacant! Keseru e DE NEOPRIT in Bulgaria! A fost capitan la Ludogorets si a deschis scorul in minutul 3

Ianis Hagi este CAMPION si la PETRECERI! Fotbalistul roman, in centrul atentiei la sarbatoarea din vestiarul lui Rangers!

E cea mai buna achizitie! Mihaila, cel mai bun de pe teren in remiza cu Fiorentina! Ce au scris italienii despre Man si ce note au primit romanii

NEBUNIE TOTALA in Glasgow dupa ce echipa lui Ianis Hagi a castigat campionatul! Motivul INCREDIBIL pentru care un fan a fost ARESTAT! Ce a putut sa faca

ACUM FCSB 0-0 Gaz Metan | FCSB, obligata sa castige pentru a reveni pe primul loc

Ultrasii FC U Craiova au facut SHOW inaintea revenirii echipei lui Mititelu pe Oblemenco! Zeci de torte aprinse la ultimul antrenament al echipei

Atletico a ratat victoria in derby-ul Madridului! Benzema a egalat in ultimele minute! AICI sunt fazele din Atletico 1-1 Real Madrid

Dinamo a fost foarte aproape sa mai joace un SUPER AMICAL! Din ce motiv nu s-a mai organizat meciul: Giovanni Becali a incercat sa faca asta!

S-au mutat in casa groazei! Incredibil ce a descoperit un cuplu in locuinta pe care abia a inchiriat-o! Imaginile care dau fiori

Nicolae Stanciu nu se mai poate opri din a înscrie! Al treilea gol în două meciuri pentru Slavia Praga

Evenimente incredibile în Cupa României de fotbal feminin » Ce s-a întâmplat azi

FOTO. Imagini dure » Miron, tăiat cu crampoanele! Stoperul lui FCSB a început să sângereze

Managerul Gigi » 3 posturi modificate dintr-o lovitură! Schimbare surprinzătoare la FCSB

FC Voluntari - Dinamo, liveTEXT de la 20:30 » Echipe probabile + cote pentru ultimul meci al etapei

Dezvăluiri explozive în cazul de dopaj care zguduie Liga 1! ANAD, război total cu Astra Giurgiu: cele 6 întrebări care pot salva sau ucide clubul patronat de Ioan Niculae | EXCLUSIV

Captain Tanase! :) Golul din PRELUNGIRI o tine LIDER pe FCSB! Cum arata clasamentul din Liga 1! AICI sunt fazele din FCSB 1-0 Gaz Metan

Este fotbalistul meu preferat in 2021! Mihaila, LAUDAT dupa primul gol in Serie A! Romanii Parmei i-au convins pe fanii din Italia: Nu merita sa joace in Serie B!

Inlocuitorul lui Coman n-a rezistat nicio repriza pe teren! Oaida n-a impresionat si a fost schimbat inainte de pauza cu Vukusic

Manchester United i-a SPULBERAT recordul marii rivale! Echipa lui Solskjaer a produs surpriza pe Etihad si viseaza in continuare la titlu! AICI tot ce s-a intamplat in City 0-2 United

Drum liber spre Olimpiada! Marian Dragulescu s-a vaccinat impotriva Covid-19! Ce a declarat sportivul

TENSIUNI URIASE in finalul primei reprize dintre FCSB si Gaz Metan! Proteste vehemente din partea bancii ros-albastrilor! Petrea si Neubert au fost avertizati, Pintilii ELIMINAT!

Ratare INCREDIBILA a BIJUTERIEI Popescu in meciul cu Gaz Metan! Cum a putut sa suteze din fata portii

Faza controversata in careul Mediasului! FCSB a cerut penalty dupa un duel intre Ovidiu Popescu si Velisar!

E foarte multumit Gigi Becali dupa victoria asta! :) Reactia lui Morutan dupa pasa de gol pe care i-a dat-o lui Tanase in prelungiri

Lectie de MODESTIE oferita de Plesca dupa meciul cu FCSB: E fenomenal! Nu pot face nici jumatate din ce face el! Ce a spus despre interesul FCSB-ului pentru el

Nu mai gasim asa usor drumul spre poarta! Nu suntem lucizi! Ce a spus Toni Petrea dupa victoria cu Gaz Metan si de ce l-a schimbat pe Oaida inainte de pauza

Nu meritam sa pierdem acest joc! Daca era 3-0 la pauza nu se supara nimeni! Mihai Teja regreta lipsa de curaj a echipei sale din repriza secunda

Nu jucam pentru ca e prea bun terenul! :) Tanase, SHOW la finalul meciului! Ce a spus dupa ce a fost trimis DIN NOU atacant

Primele rezultate partiale ale alegerilor de la Barcelona! Cel mai asteptat moment: catalanii isi aleg noul presedinte

Se RESCRIE istoria la Barcelona?! Laporta, din nou presedintele catalanilor si face anuntul MOMENTULUI: Il sun pe tatal lui Messi chiar in seara asta!

Ziua romanilor in Europa! Dupa Mihaila si Keseru, Nicolae Stanciu a fost si el decisiv pentru echipa sa! Mijlocasul a marcat al doilea gol al Slaviei in victoria cu Banik Ostrava

N-am mai trait asta decat in anul in care am luat titlul! Predictia facuta de Mihai Stoica dupa victoria cu emotii a FCSB-ului cu Gaz Metan

Gol FABULOS marcat de Harry Kane in meciul cu Crystal Palace! A inscris cu un sut SENZATIONAL din afara careului care nu i-a dat nicio sansa portarului advers