Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 29.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 29.03.2024

Echipa masculină a României s-a calificat la Campionatele Mondiale! Gabriel Burtănete, în formă excelentă

Demis! Cristiano Ronaldo a rămas fără antrenor după scandalul din vestiar

Ce lovitură încearcă Al Nassr! Îi oferă cel mai mare salariu din lume pentru a-l aduce lângă Ronaldo

E capabilă Dinamo să promoveze? Anghel Iordănescu a oferit răspunsul

Leo Grozavu a ales favorita din derby-ul Steaua - Dinamo: S-ar putea să supăr pe cineva

Cine să-l mai ajungă? Erling Haaland este golgheterul Champions League + cum arată clasamentul celor mai buni marcatori

Semnal de alarmă tras de un fost oficial al lui Dinamo: Tare mă tem că-i la fel ca la Cortacero!

Cristiano Ronaldo a rămas fără antrenor! Motivul pentru care Rudi Garcia a fost dat afară

Baraj Slovenia - România: pe ce jucătoare se bazează Tecău pentru calificarea la turneul final al Cupei Billie Jean King

AC Milan - Napoli, LIVE TEXT de la ora 22:00! Derby italienesc în sferturile UCL

Câte bilete s-au vândut pentru derby-ul Steaua - Dinamo (18 aprilie, ora 19:00)

Manchester United, pe cale să dea lovitura la vară! Fotbalistul care poate ajunge pe Old Trafford, pentru 80 milioane de euro

S-au plătit banii pe Krasniqi? Cristi Balaj a răspuns sincer

Perla lui Gică Hagi e gata de transferul în Italia! Vorbim despre o mică bijuterie, o extremă foarte rapidă

Pentru mamă! Ce gesturi a făcut Romelu Lukaku după golul de 2-0 marcat în Ligă la Lisabona

Rapid, capătul unei linii

(P) Milan - Napoli: Campioana din Serie A, protagonista unui alt duel 100% italian în UCL

Ce mai face Guilherme, fotbalistul care a pus umărul la ultimul titlu al FCSB-ului

Lautaro Martinez are cea mai sexy parteneră! Cum arată Agustina în costum de baie

Money, money, money! Milan - Napoli e sold-out! Suma colosală încasată de rossoneri , în urma biletelor vândute

Transfer pentru Mauro Icardi! Clubul a pregătit oferta

E bătaie de joc! Dumitru Dragomir, nemilos cu Adi Mutu: Se distruge un jucător de mare talent!

Elina Svitolina surprinde: De ce Chiasso!?

Jose Mourinho, gata să plece de la AS Roma! Unde vrea să antreneze

SPECIAL | Champions League, dar jumătate dintre sfertfinaliste nu sunt campioane. Care sunt cele patru campioane din sferturile de finală

Scandicci - Alba Blaj, returul finalei din Cupa CEV » Italiencele, mari favorite la trofeu

Topul în care Farul lui Gică Hagi este lider mondial » 1.168 cluburi analizate din 76 de campionate

Un pronostic pentru diseară? Patronul lui Chelsea a dat scorul exact pentru meciul cu Real Madrid

Gabriela Ruse, învinsă de mama revenită în tenis, Elina Svitolina, în ITF-ul de la Chiasso

Hagi îl lasă pe Alibec să plece gratis: Avem un acord cu el!

Fetele merg la Mondiale! » Locul 5 în finala pe echipe la Campionatele Europene de Gimnastică

Nicolae Dică dezvăluie obiectivul lui CS Mioveni după ce a decis să rămână la echipă

Decizia radicală pe care o poate lua Bayern după ce Sadio Mane l-a lovit pe Leroy Sane

Kind reminder! În cazul în care rivalii lui AC Milan au uitat: scenografia pusă la punct pentru meciul cu Napoli

Asta a înrăit-o! Dumanska a fost făcută KO în debutul meciului cu Portugalia, apoi le-a dat interzis adversarelor

O seară mizerabilă! / Arbitru de rahat! Istvan Kovacs, criticat dur după AC Milan - Napoli din sferturile UEFA Champions League