Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 24.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 24.04.2024

Ritualul lui David Popovici după curse

CS Mioveni -FC Hermannstadt » Duel în etapa a 4-a din play-out

Cristiano Ronaldo, dezgustat de comportamentul Georginei Rodriguez . FOTO Imaginile postate

O seară de uitat! . Nota primită de Răzvan Marin în Gazzetta dello Sport, după meciul 101 în Serie A

Cătălin Cîrjan, gol pentru Arsenal U23 după o fază spectaculoasă

Pep Guardiola surprinde. Echipa pe care a numit-o cea mai bună din lume

Au bătut palma cu Luka Modric! Contract până în 2024

Adi Popa a dezvăluit cine e favorită înainte de Steaua - Dinamo

Nici Djokovic, nici Tsitsipas: Monte Carlo va da un campion în premieră în acest an. Rezultatele din sferturi

Continuă tirada în Italia la adresa lui Istvan Kovacs: Cum e posibil ca un arbitru atât de slab să fie delegat?

Imagini cutremurătoare: ucraineanca Marta Kostyuk a plâns incontrolabil în timpul intonării imnului, la Cupa Billie Jean King

Dumitru Dragomir îl pune la punct pe Florin Talpan: Degeaba se bate cu pumnul în piept

CS Mioveni - Hermannstadt 0-0, ACUM. Dică luptă pentru salvarea de la retrogradare

Spaniolii au găsit cheia Barcelonei pentru transferul lui Leo Messi

CS Mioveni - FC Hermannstadt 0-2 » Încă un pas spre Liga 2 pentru trupa lui Dică! Clasamentul ACUM

Conducerea Farului lucrează la mutarea cerută de Hagi » Gică Popescu oferă detalii

Un bărbat a murit în după ce a fost înjunghiat în piept de un bărbat care sacrifica un miel, în Dolj

Guti a identificat fotbalistul mai bun decât Mbappe: E numărul 1 acum

CS Mioveni - Hermannstadt 0-2. Dubla lui Daniel Paraschiv îl trimite pe Dică spre Liga 2

Ce notă a primit Valentin Mihăilă, la primul meci jucat după două luni pentru Parma

Acesta este adevăratul derby? . Cum a răspuns Ovidiu Burcă, înainte de Steaua - Dinamo

Cum a primit Ovidiu Burcă vestea că Steaua ar putea promova din acest sezon: Noi ne bucurăm

Baraj Cupa BJK, Slovenia - România 1-2: Ana Bogdan a ratat dramatic dubla în Slovenia. Barajul continuă în meciul 4

Cum are grijă Pep Guardiola de diamantul lui Manchester City: Sunt alături de el în fiecare secundă

Vasile Dîncu a revenit cu precizări în legătură cu schimbarea Legii Sportului: Este vorba doar despre dreptate

Ovidiu Burcă, realist înaintea derby-ului cu CSA Steaua: Cea mai bună echipă a acestei ligi

Încă se văd urmele! Cum a apărut Sane, la 4 zile după pumnul primit de la Mane

Dan Petrescu a sărit de pe bancă în minutul 41 » A cerut penalty, dar a fost pus la punct de arbitrul Iulian Călin

Helmut Duckadam, ferm după ce s-a propus modificarea Legii Sportului: Cei de la CSA Steaua se amăgesc

Premieră pentru FC Barcelona înaintea confruntării cu Getafe. Ce decizie au luat catalanii

Cutremurător! Singurul cuvânt scris de voleibalista de 18 ani înainte de a muri

Xavi a vorbit pentru prima dată despre posibila plecare a lui Gavi de pe Camp Nou

Ce ghinion pentru Alexi Pitu! A fost schimbat în prima repriză, după ce portarul a fost eliminat în meciul cu echipa lui Boloni

CFR Cluj - Sepsi, primul meci din etapa #4 din play-off. Ciprian Deac aduce campioana în avantaj

Petrolul - U Cluj, în etapa #4 din play-out. Echipe probabile + cote

CSU Craiova - Rapid, în etapa #4 din play-off. Echipe probabile + cote

Erling Haaland mai are nevoie de trei goluri pentru a stabili un record absolut în Premier League. Ce bornă a atins, deocamdată, norvegianul