Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 29.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 29.03.2024

FCSB speră să redevină Steaua! Decizia luată azi de ÎCCJ

Olăroiu, meci dramatic în Liga Campionilor » Totul s-a jucat la loviturile de departajare!

Simona Halep, explozie de bucurie după ultimul punct al meciului cu Sorana Cîrstea » Cum a arătat salutul de peste fileu

Ce moment pentru Dennis Man: căpitan la Parma! » Ce scrie presa din Italia

Imaginile care spun totul. Cum a fost surprins Cristiano Ronaldo imediat după eliminarea din Champions League

Diego Simeone nu a scăpat de furia fanilor lui Manchester United! Ce s-a întâmplat imediat după ultimul fluier

Simona Halep revine pe teren la Indian Wells » De la ce oră se joacă sfertul cu Petra Martic

Vladimir Putin, condamnat. Ce a decis senatul american

O victorie mare pentru mine, mă bucur că îmi găsesc încet-încet ritmul Simona Halep crede că a jucat perfect primul set cu Sorana Cîrstea

Mai e mult până mâine Maniera deosebită prin care Simona Halep a ales să sărbătorească victoria cu Sorana Cîrstea

Ronaldo, enervat la culme de jucătorii lui Atletico Madrid » Cum au stârnit spaniolii furia lui Cristiano

Cum a ajuns Dennis Man căpitan la Parma. Tehnicianul italienilor a explicat tot: Este normal să fie răsplătit

Când Ronaldo nu joacă, Manchester United pierde! Cifrele dezastruoase ale portughezului în returul cu Atletico Madrid

Anonymous i-a dat o lovitură puternică gigantului petrolier rus Rosneft, care sprijină agresiunea militară rusă în Ucraina

Au crezut că sunt nebun . Motivul pentru care Mbappe a ajuns să fie comparat cu Pele: E pe cale să ajungă la acest nivel

Mi s-au oferit 200.000 de euro pe lună pentru a deveni escortă de lux . Ce s-a aflat despre una dintre cele mai de succes sportive

Daniel Opriţa ar putea pleca de la CSA Steaua! Antrenorul a dezvăluit ce urmează pentru el

Stop meciurilor interminabile în tenis! Toate turneele de Grand Slam au introdus regula tiebreak-ului de 10 puncte în setul decisiv

Kyrie Irving, one-man show în NBA » Recordul stabilit de jucătorul nevaccinat al lui Brooklyn Nets

Cristiano Ronaldo, încurcat de propriii colegi în meciul cu Atletico » Portughezul, aproape să fie făcut KO de Maguire

Calificare pentru Ucraina! Roman Yaremchuk a luptat ca în război la Amsterdam!

Schimbare de regulament în cazul turneelor de Grand Slam » Roland Garros, cel mai afectat

Meciul Zilei Juventus - Villarreal. Ce pariem în duelul decisiv pentru un loc în sferturile Champions League

Unul dintre cele mai bune interviuri din toate timpurile . Ce a spus Vitali Klitschko în 12 secunde s-a viralizat în timp record

E timpul pentru un GG3+? Vezi SuperCotele pregătite pentru Arsenal - Liverpool (P)

Haaland e tot mai aproape de Manchester City! Norvegianul va fi cel mai bine plătit din Premier League

Fotbalul din Rusia, în pragul falimentului » Un club de top nu mai poate plăti salariile! Toate vedetele au plecat

Decizie radicală luată de Victoria Azarenka după ce a izbucnit în plâns la ultimul meci jucat

Clinceni - Rapid se joacă pe stadionul rivalei » LPF a schimbat ora de start a meciului

Tipuri de orteze pentru gleznă

PSG îi fură un jucător Barcelonei! Parizienii au ajuns la un acord cu preferatul lui Xavi

Sergiu Hanca, bornă importantă! Ce a realizat fotbalistul de la Cracovia

00:00 | Simona Halep - Petra Martic, în sferturile Indian Wells! Avantaj în duelurile directe pentru româncă

Reghecampf le ia apărarea arbitrilor din Liga 1: Sunt oameni! Ce spune despre implementarea VAR

Mike Tyson vinde gumă de mestecat cu canabis, sub forma unei urechi muşcate

3 schimbări majore în Liga 1 propuse de Universitatea Craiova » Ce au discutat oltenii cu Răzvan Burleanu

Simona Halep - Petra Martic, pentru un loc în semifinalele Indian Wells

Toată lumea îl blamează pe Gigi Becali! Fostul mare fotbalist care se pune scut pentru patronul de la FCSB

Sânmărtean dezvăluie numele antrenorului său preferat din Liga 1. Va face echipa să joace!

Mihai Stoica a pus tunurile pe Leo Messi: Nu e un jucător de echipă. Eu cred că se apropie de final