Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 16.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 16.04.2024

Îmi e greu să privesc finalurile de meci! Conducerea CFR-ului cere schimbări în echipă: Victoria o dedicăm patronului!

Meciul zilei. FCSB - U Cluj. Trei ponturi pe care nu trebuie să le ratezi la duelul de duminică

Cum s-a descurcat Valentin Mihăilă în primul amical al verii la Parma, după încheierea împrumutului la Atalanta

Gică Popescu îl pune la punct pe Adrian Mutu. Ce l-a deranjat

Dan Petrescu se compară cu Sir Alex Ferguson după startul slab alături de CFR Cluj! Salariul colosal pe care spune că l-a refuzat pentru a rămâne

Chelsea, de neoprit în mercato » Ofertă pentru o vedetă de la PSG

Un colos din Polonia scrie istorie în atletismul mondial. E pe urmele lui Bubka!

Care sunt următoarele obiective ale Barcelonei după ce a rezolvat transferul lui Lewandowski

Trică fără frică! Atanas Trică înscrie pe bandă rulantă pentru Steaua în cantonamentul din Bulgaria

Kyros Vassaras a dat verdictul în cazul penalty-ului apărat de Bălgrădean în CFR Cluj - Rapid

Stejarii joacă din nou cu Uruguay la Montevideo! România a învins cu 30-22 în primul meci

Farul - FCU Craiova, LIVE TEXT de la 18:30. Profu Hagi vs elevul Croitoru

Cum a fost Varga salvat de medici după ce a suferit un AVC

Au respins prima ofertă, însă CS Universitatea Craiova insistă » Oltenii, tot mai aproape de transferul verii

După ce a spus că penalty-ul din CFR Cluj - Rapid trebuia să fie repetat, Mihai Stoica s-a răzgândit

Sunt nebun? . Gigi Becali a vorbit din nou despre transferul lui David Miculescu la FCSB

Gigi Becali, replică spumoasă pentru Dan Petrescu după ce antrenorul a spus că CFR e 99% campioană

Gigi Becali i-a stabilit strategia lui Toni Petrea! Ce vrea să facă la pauza meciului FCSB - U Cluj

Farul - FCU Craiova 2-1! Trupa lui Gică Hagi debutează cu victorie în primul meci în Superliga

FCSB - U Cluj, în etapa prima etapă din Liga 1 » Echipele de start: noul cuplu de stoperi al vicecampioanei

Doi refuză să joace la Dinamo! Unul se dă lovit înaintea amicalelor, celălalt nu s-a mai prezentat la antrenamente

Una au spus la TV, alta au făcut! Mihai Stoica, contrazis de realitatea din FCSB - U Cluj

Primul scandal cu VAR în Liga 1! » Două decizii greu de explicat în prima repriză din FCSB - U Cluj

În loc de 3-0, cum voia Gigi, au fost 3 schimbări la pauză în FCSB - U Cluj

Un punct cu mesaj

Basarab Panduru dă de pământ cu jucătorii campioanei: Cei mai bătrâni joacă, cei tineri sunt obosiţi

Gigi Becali a dezvăluit de ce a căzut transferul lui Billel Omrani la FCSB. Ce salariu cerea francezul

Două goluri anulate de VAR în zece minute! U Cluj a deschis scorul cu FCSB, însă arbitrii VAR au intervenit