Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 28.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 28.03.2024

Neînvins de 55 de meciuri. Record incredibil al lui Florin Maxim! N-a pierdut în cariera de antrenor în 90 de minute: ”Nu am numărat meciurile! E greu să ne bată cineva”

Amintiri dintr-un meci de poveste, Corvinul - FCSB 3-3. Ce zice Florin Maxim despre revenirea incredibilă a hunedorenilor

Miză colosală în lupta CFR Cluj - FCSB: parcurs mai accesibil în preliminariile UCL » Care ar putea fi adversarele celor două + toate scenariile

Victorie chinuită pentru Barcelona cu Real Sociedad! Probleme în apărare pentru catalani! Pique, huiduit la fiecare atingere de balon

Buletin punctologic

Petrescu a cerut, Varga s-a împrumutat, înaintea derby-ului cu FCSB. Jucătorii au primit 1.000.000 de euro!

Serviciile de închirieri microbuze în Otopeni, ideale pentru un weekend activ alături de prieteni

Popică fără frică! Daniel Popa a inventat un gol pentru echipa sa în Coreea de Sud

Echipa străinilor vs echipa autohtonilor! Academica Clinceni - CS Mioveni este LIVE TEXT de la ora 17:30

Adeyemi are de ales între două superechipe din Europa! Salzburg a transferat deja înlocuitor pentru el

Se încinge bătălia pentru Mbappe » A intrat în scenă mama!

Sportul în Rusia este politică

Ghencea, o capcană pentru FCSB

Ligile de Top merită Cote de Top, doar pe efbet.ro!

Lipsă de tact

Premieră în istorie? La Barcelona, fanii au huiduit până ce organizatorii au mutat meciul lui Tsitsipas pe un alt teren

Un fotbalist născut în Rusia i-a transmis un mesaj lui Putin după ce a înscris

Se mută meciul de rugby al Stelei pentru a evita scenariul FCSB pe Ghencea ? Răspunsul oficial

Dan Petrescu s-a răzgândit. Ce spune acum despre arbitrajul din meciul cu FCSB, la cinci zile după meci

Academica Clinceni - CS Mioveni, în etapa #6 din play-out. Echipe de start + cele mai tari cote

A scăpat singur cu portarul, dar s-a făcut de râs! » Fază incredibilă în primul meci al zilei din Liga 1

Nu semnează, nu mai joacă! Bătăi de cap cu 3 titulari la gruparea din play-off

Max Verstappen, cel mai rapid la Imola » Grila de start pentru cursa de sprint de sâmbătă

Vine sau nu Lewandowski? . Veste mare oferită de Joan Laporta fanilor Barcelonei

Decizia lui David Miculescu cu privire la viitorul său. Unde va evolua jucătorul de la UTA Arad din sezonul viitor

Marea temere a celor de la FCSB pentru finalul sezonului: Ar fi o tragedie!

Replica lui Dan Petrescu după atacul lui Arlauskis: Le-am dat să mănânce, iar ei m-au criticat

Sorana Cîrstea continuă cursa pentru apărarea titlului de la Istanbul. Românca s-a calificat în semifinale

Jurgen Klopp, fascinat de sezonul lui Liverpool: Nu am crezut asta. Speram doar să nu jucăm în Conference League

Rapid - Sepsi, derby pentru locul 1 în play-out » Echipele probabile + cele mai tari cote

UTA - Chindia se joacă la prânz » Echipe probabile + cotele la pariuri

Nu voi face compromisuri în acest sens . Avertismentul lui Erik ten Hag pentru starurile de la Manchester United

Emma Răducanu s-a oprit în sferturile de la Stuttgart. Iga Swiatek a ajuns la 21 de victorii consecutive

Antrenament înainte de Mondial. Când se joacă Brazilia-Argentina, meci întrerupt după doar cinci minute de joc