Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 29.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 29.03.2024

Meciul zilei. Anglia - Ucraina / Trei cote de neretat pentru al doilea meci al echipei lui Gareth Southgate din campania de calificări pentru Euro

Meciul zilei. Malta - Italia. Echipa lui Mancini este favorită clară cu Malta.

A căutat să fie mai cursiv! Fotbalistul remarcat de Mihai Stoica după victoria cu Andorra: Greu să reliefezi alt aspect pozitiv!

Rapid - Krim Ljubljana, duel de foc pentru sferturile Ligii Campionilor » Se va juca din nou cu tribunele pline

SCM Râmnicu Vâlcea - Nykobing » După victoria din tur, româncele speră la Final Four-ul EHF European League

Singura veste proastă după meciul cu Andorra » Detaliul remarcat de MM Stoica

Începe etapa a 2-a din preliminariile EURO 2024 » 8 partide se joacă azi: Kazahstan - Danemarca e primul meci al zilei

S-a stabilit arbitrul de la România - Belarus » În septembrie, îl scotea din sărite pe Dan Petrescu

Start în etapa a 2-a din preliminariile EURO 2024 » Acum e Kazahstan - Danemarca

S-a stabilit arbitrul de la România - Belarus » În trecut, l-a scos din sărite pe Dan Petrescu

FCSB, victorie categorică în derby-ul cu CSA Steaua » Trupa lui Gigi Becali s-a impus în Ghencea, în Liga de Tineret + Succes la limită la U17

Manchester City vrea să-l blindeze pe Haaland: ar avea cel mai mare salariu din Premier League

Greu, dar meritat

Victorie de serviciu

Ce omagiu! Campionii din Argentina se vor antrena de-acum pe terenul Lionel Andres Messi!

Ajutor nesperat pentru Rusia! Decizia care ar putea schimba totul

Italia U18 - România U18 s-a încheiat! Tinerii tricolori au luat 5 goluri în dubla cu italienii

Incredibil cum a ratat CS Dinamo calificarea în play-off-ul de promovare în Liga 2! În meciul contracandidatelor la play-off s-a terminat exact cât trebuia, cu gol în minutul 90

Ăsta meci de fotbal! Steaua - FCSB s-a jucat în Ghencea: răsturnări de scor + cum a fost scris numele clubului lui Gigi Becali

Match Preview România - Belarus

Atmosfera din Polivalentă la meciul la care rapidistele trebuie să recupereze cinci goluri cu Krim

Surpriză COLOSALĂ în preliminariile EURO 2024: rezultatul din meciul Danemarcei avea cotă 200!

În timpul liber, Constantin Budescu se relaxează la grătar

Vinicius Jr. a refuzat-o pe Real Marid! Numărul legendar pe care i l-a propus campioana Europei

Nu mi-a plăcut! De trei luni nu joacă nimic! Tricolorul luat la ochi de Basarab Panduru

Sorana nu mai e frumoasa pierzătoare

Bianca, epic fail » Jenată de ce a făcut, Andreescu a început să râdă în timpul meciului de la Miami, apoi s-a autoironizat pe Twitter

Monica Anghel, despre toate secretele care au ajutat-o să slăbească: Sunt cursant la instructor de fitness

Danemarca, învinsă dramatic de Kazakhstan în preliminariile EURO 2024, după ce a condus cu 2-0

Starul lui Napoli a rupt tăcerea: Zvonurile nu sunt adevărate!

Ce s-a întâmplat la Sankt Petersburg la primul meci jucat acasă de Rusia de la izbucnirea conflictului din Ucraina

Salt spectaculos în clasamentul WTA pentru Sorana Cîrstea după calificarea în optimile WTA Miami. Când va juca pentru un loc în sferturi