Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 29.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 29.03.2024

Real Madrid, salvată din nou de Benzema » Victorie smulsă în ultimele minute cu Rayo Vallecano

Meciul zilei. Barcelona - Bilbao » 3 cote pe care nu trebuie să le ratezi la partida din La Liga

Mihai Stoica propune un fost antrenor de la FCSB pe banca Rapidului: Mă gândeam la el!

Cum se simte jucătorul lovit de o petardă în Rapid - Dinamo 1-1

Chelsea, comunicat despre războiul din Ucraina după ce rusul Abramovich s-a retras de la conducere! Ce au transmis englezii

Analiza profesorului Constantin Anghelache, după Rapid - Dinamo. Plusurile din jocul echipei lui Flavius Stoican

Bernadette Szocs - Ying Han, semifinala de la Top 16 Europe, se joacă ACUM. Michailova e în finală, după 4:2 cu Polcanova

Christian Eriksen a revenit pe teren după 7 luni » Cum l-au primit suporterii lui Brentford

Autocarul unei echipe din Brazilia, atacat cu brutalitate! Un jucător a fost lovit în cap cu o piatră

Lungul nasului

Am încredere în el că va pune echipa pe picioare . Un dinamovist convins mizează pe Flavius Stoican

Alex Maxim a făcut spectacol pe teren pentru Gaziantep în meciul cu Altay, dar echipa sa a pierdut! Dublă marcată de român în prima repriză

Messi s-a întors la Barcelona! Argentinianul a zburat direct după meciul lui PSG cu St. Etienne

Surpriză imensă! Unde ar putea juca Memphis Depay din sezonul următor

S-a terminat! Marcelo Bielsa a fost demis de Leeds

După patru zile de război în Ucraina, Mircea Lucescu e convins de două lucruri: Vă garantez asta!

Chelsea - Liverpool, finala Cupei Ligii Angliei » Prelungiri pe Wembley

Provocarea pe care boxerul ucrainean Alexander Usyk i-o lansează lui Vladimir Putin

Ratează Becali mutarea momentului? Transferul lui Omrani la FCSB a intrat în impas

Kelleher, decisiv pentru Liverpool în finala Cupei Ligii Angliei. A transformat penalty-ul care a adus trofelul echipei lui Klopp

FCSB - Farul 0-2. Joc extrem de slab al vicecampioanei, iar Hagi e cu un picior în play-off

Nici din far nu se vede titlul! FCSB, joc catastrofal contra echipei lui Hagi » Clasamentul ACUM