Ronaldinho are coronavirus! S-a autoizolat in hotelul unde era cazat inaintea unui meci! Ce anunt a facut 25.10.2020

Ronaldinho are coronavirus! S-a autoizolat in hotelul unde era cazat inaintea unui meci! Ce anunt a facut "Dinho e ultima vedeta din fotbalul mondial care are de suferit din cauza 25.10.2020

"Dinho e ultima vedeta din fotbalul mondial care are de suferit din cauza COVID-19.

Stiri Sport Ro

Cele mai noi stiri fotbal Romania

Decizie finală primită de Mihai Rotaru în dosarul despăgubirilor ANRP!

Decizie finală primită de Mihai Rotaru în dosarul ANRP!

Pogba a adus victoria lui United, dar nici lui nu i-a venit să creadă cum a marcat

Moment inedit pentru Diego Simeone! Eibar a deschis scorul cu Atletico cu primul gol marcat de un portar din La Liga după 18 ani | VIDEO

Spania a învins Germania în cel mai frumos meci de la Campionatul Mondial de Handbal Masculin 2021. Danemarca, aproape calificată în sferturi. Rezultatele zilei a 9-a

Mutare surpriză pe Santiago Bernabeu: Real Madrid l-ar putea înlocui pe Zinedine Zidane cu Marcelo Gallardo!

Dan Petrescu pune deja presiune pe conducerea lui Kayserispor: Fenerbahce este o echipa mare! Trebuie sa recrutam sange proaspat!

Perla Mihaila, PRIMUL GOL pentru Parma de la transfer! A INSCRIS impotriva lui Lazio! Cum a marcat fostul jucator al Craiovei

Nu le mai dati penalty-uri! :) Barcelona, DOUA PENALTY-URI RATATE in acelasi meci! Calificare in PRELUNGIRI cu Cornella in Cupa Spaniei! Dembele si Braithwaite au inscris

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Farul a trecut cu 5-0 de FC Voluntari 2, cu toate golurile înscrise în repriza secundă. Andrei Banyoi a marcat de patru ori. Concluziile lui Ianis Zicu

Tortură cu orele pe zapadă! Ripensia a disputat un amical foarte prelungit cu Fortuna Becicherecu Mic. Cosmin Petruescu: ”Ne doream un altfel de joc pentru etapa de pregătire”

Pandurii s-a reunit, dar nu în formulă completă! Gorjenii speră să încaseze bani dintr-un eventual transfer al belgianului Remacle

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

FC Voluntari - UTA 0-1. VIDEO Arădenii se impun cu un gol marcat la ultima fază! Clasamentul ACUM

Viitorul - FCSB, liveTEXT+VIDEO » Cosmin Matei deschide scorul din penalty

Astra - Craiova 1-0, liveTEXT+VIDEO » Surpriză la Giurgiu

IRLANDA DE NORD - ROMÂNIA, liveTEXT de la 21:45 » Surprize în echipa de start aleasă de Mirel Rădoi

România U21 - Danemarca U21 0-0, liveTEXT » Victoria ne duce la EURO 2021!

UPDATE Lotul convocat de Adrian Mutu pentru meciul decisiv cu Danemarca U21 » Vlad Dragomir, înlocuit