Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 16.09.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 16.09.2024

Primele imagini cu piciorul lui Mihai Lixandru după accidentarea din meciul cu UTA Arad!

Un mare antrenor spune că FC Barcelona va spulbera toate echipele în acest sezon: Flick e precum Guardiola

Mad Max. Verstappen a transmis un ultimatum după a 6-a cursă fără victorie: E plictisitor

Unirea Slobozia - Gloria Buzău, primul meci al zilei din Superliga » Echipe probabile + cote

Record la US Open » S-a scris istorie pe tabloul feminin

U Cluj - Dinamo, în ultimul meci al etapei #8 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote

Surpriză pe tabloul feminin de la US Open » Campioana en-titre Coco Gauff, eliminată în optimi

Dinamo - Steaua, meci de poveste duminică în Liga Elitelor! 10 goluri marcate, primul în minutul 1, ultimul în minutul 120

Jucătorul de la FCSB care a cules toate laudele: De departe cel mai bun din România! / Nu mă miră dacă pleacă

Adversara lui FCSB, pe cale să transfere un dublu campion din Premier League

Ce a spus Gabriela Ruse despre complimentul făcut de Badosa: spanioloaica a asemănat-o cu Simona Halep

Steaua transferă de la Dinamo! Cel mai emblematic jucător din ultimul deceniu, dublu campion al României, a intrat pentru totdeauna în istorie

Unirea Slobozia - Gloria Buzău, de la ora 19:00. Bătălia nou-promovatelor, un duel în premieră pentru Superligă!

FCSB a mai rezolvat un transfer: A semnat azi! Îmi plăcea de când era la Dinamo

Rui Costa taie în carne vie la Benfica Lisabona! L-am informat că nu mai este antrenorul echipei

Manchester United, cel mai tare adversar al FCSB în Europa League. Totul despre unul dintre cele mai cunoscute cluburi de fotbal din lume

Casemiro a plecat imediat de la stadion, după ce fusese schimbat la pauza meciului cu Liverpool!

Daniel Bîrligea, ofertat de FCSB » Suma pe care o poate primi CFR Cluj

Pleacă Clement înaintea lui Ianis?! Ce i-au făcut fanii după 0-3 cu Celtic

Gigi Becali, ofertă de 1,1 milioane de euro pentru jucătorul de la FCU Craiova

Steaua - FCU Craiova, în etapa #5 din Liga 2. Echipele de start

Cea mai puternică descriere pentru Mircea Lucescu vine de la Andrei Burcă

Ce a făcut Dinamo Badea la debutul în Liga 3. A promovat cu antrenor de la FCSB, continuă cu antrenor de la Rapid!

Gigi Becali regretă deja un transfer făcut în vară la FCSB: Am dat bani ca prostul pe el

Steaua - FC U Craiova, de la ora 17:00 în Ghencea, avem derby astăzi în Liga 2! ECHIPELE DE START

U Cluj - Dinamo, de la 21:30, în Superliga României. Cotele la pariuri. Analiza lui Dan Chilom

Fotbalistul care a pariat pe înfrângerea echipei sale la un meci de Liga 1 a revenit » Acord cu noua echipă

Unirea Slobozia - Gloria Buzău, primul meci al zilei din Superliga » S-a marcat al doilea gol al meciului în minutul 65

Steaua - FCU Craiova, 0-0! Echilibru în derby-ul din etapa #5 din Liga 2 » Clasamentul

Gică Hagi vrea un fotbalist de la FCSB! Doar salariul mai stă în calea transferului

A mai răpus un star! Revenită după 10 luni de pauză, Karolina Muchova continuă parcursul fantastic de la US Open

U Cluj - Dinamo, în ultimul meci al etapei #8 din Superliga » Echipele de start

Unde a fost surprins Neil Lennon, la 2 săptămâni după ce a fost demis de Rapid

Steaua - FC U Craiova 0-0. Derby fără goluri în Liga 2

Forever Young! Florin Costea făcea spectacol cândva în Ghencea. Cum arată la 39 de ani fostul star al Ligii 1, acum oficial la FCU Craiova

Propunerea lui Gigi Becali pentru atacantul care a retrogradat în Liga 2 sezonul trecut: I-am făcut ofertă lui Mititelu!

Cum l-a numit presa din Africa de Sud pe Siyabonga Ngezana după ce a marcat pentru FCSB

Răzvan Lucescu, întrebat despre duelul cu FCSB: Meciul cu Panathinaikos e mai important!

U Cluj - Dinamo, de la ora 21:30. Derby pentru locul 1 în Superligă! Borna impresionantă pe care o va atinge Dan Nistor. Echipele de start

Cum ar putea arăta FCSB după transferul lui Daniel Bîrligea! Jucătorii care sunt în pericol să treacă pe banca de rezerve

Unirea Slobozia - Gloria Buzău 1-0 | Gazdele deschid scorul în finalul primei reprize

Gigi Becali, detalii de la negocierile cu Daniel Bîrligea: Am vorbit chiar eu cu băiatul!

Prelungirile au decis duelul nou-promovatelor, Slobozia - Buzău » Clasamentul Superligii

Brazilianul Willian a semnat cu adversara FCSB-ului din Europa League

Suporter Club UTA contraatacă în conflictul cu Alexandru Meszar

Peste 3.000 de oameni în tribune la meciul de Liga 4 jucat în nocturnă » Fosta vicecampioană a României o ia de la capăt!

Ce a remarcat Zeljko Kopic la U Cluj - Dinamo

Cu tot respectul . Ce a răspuns Kylian Mbappe când a fost întrebat despre Cristiano Ronaldo

Unirea Slobozia - Gloria Buzău 2-1 | Gazdele dau lovitura în minutele de prelungire

Considerat transferul sezonului trecut, fostul jucător de la CFR Cluj este aproape de o echipă din Serie C

Fotbalistul pe care Gică Hagi vrea să îl transfere de la FCSB, după ce Gigi Becali i l-a luat pe Mihai Popescu

Transfer stelar pentru adversara lui FCSB din Europa League: Asta este noua ta casă!