Video fotbal Liga 1 28.09.2022

Video fotbal Liga 1, cele mai noi clipuri video Liga 1 28.09.2022

Expulzat de la FCSB, a ajuns rezervă la o echipă de play-out din Liga 1

Claudiu Keșeru (35 de ani) voia să-și relanseze cariera la UTA # Atacantul considera că merita mai multe șanse la FCSB și a semnat cu o echipă unde credea că va deveni titular incontestabil # Realitatea e diferită: fostul „vârf” al național

Luckassen, transfer de 3 puncte pentru Mutu » Rapid suferă cu CS Mioveni, dar o egalează pe Farul în fruntea Ligii 1! Clasamentul ACUM

Rapid a învins-o pe CS Mioveni, scor 2-1, și a egalat-o pe Farul în fruntea clasamentului Superligii. Programul și rezultatele etapei #11 Rapid avea toate ingredientele pentru o victorie în fața Mioveniului. Stadionul plin, o atmosferă senzațional

Rapid - CS Mioveni, în etapa #11 » Echipele de start

Rapid și CS Mioveni se întâlnesc de la ora 21:30, în etapa cu numărul 11 din Liga 1. Partida e liveTEXT pe GSP.ro și televizată pe Prima Sport 1, Orange Sport 1 și Digi Sport 1.  Programul și rezultatele etapei #11 Rapid - CS Mioveni, live de l

UTA - Hermannstadt, în etapa #11 » Echipele de start + Cele mai tari cote

UTA și Hermannstadt se întâlnesc de la ora 16:45, în etapa cu numărul 11 din Liga 1. Partida e liveTEXT pe GSP.ro și televizată pe Prima Sport 2, Orange Sport 1 și Digi Sport 1.  Programul și rezultatele etapei #11 UTA - Hermannstadt, live de l

Firma de pază de la FCU Craiova - Rapid, răspuns pentru GSP după scandalul de la Tg. Jiu

Firma care s-a ocupat de securitatea partidei FCU Craiova - Rapid 1-0 a răspuns solicitării GSP cu privire la evenimentele reprobabile petrecute sâmbătă seară la Târgu Jiu. CONTEXT: Seria incidentelor din finalul meciului de la Târgu Jiu a pornit

FCSB rămâne la retrogradare! Scapă dramatic victoria cu Voluntari în minutul 90+6 » Clasamentul ACUM

FCSB și FC Voluntari au remizat, scor 1-1, în runda cu numărul 10 din SuperLigă. Adam Nemec a egalat din penalty la ultima fază. Poziția din clasament nu i-a mai permis lui Dică să menajeze oameni pentru meciul cu Anderlecht, de joi, din grupele C

CFR Cluj - CS Universitatea Craiova, decis în 10 minute » Dan Petrescu îl lasă pe Rădoi în afara play-off-ului

CFR Cluj a învins-o pe CS Universitatea Craiova, scor 2-0, în derby-ul etapei cu numărul 10 din SuperLiga. 4.100 de fani au asistat la partida din Gruia. Programul + rezultatele rundei #10 din Liga 1 CFR a dominat începutul partidei și a reușit să

VAR-ul a făcut dreptate în FCU Craiova - Rapid » Croitoru, pe loc de play-off

FCU Craiova a învins-o pe Rapid, scor 1-0, în etapa cu numărul 10 din Liga 1. VAR-ul a fost decisiv la Târgu Jiu, cu câte o decizie crucială pe repriză. Sidibe - voleu pe lângă poartă din interiorul careului ('2) - a avut singura ocazie notabil

Universitatea Craiova - Farul, superduel în finalul etapei. Echipele de start

CSU Craiova și Farul se vor înfrunta luni, de la ora 21:30, în etapa 9 din SuperLigă. Partida va fi liveTEXT pe GSP.ro și va putea fi urmărită la TV pe PrimaSport 1, DigiSport 1 și OrangeSport 1. Toate rezultatele etapei 9 din SuperLigă Universit

FC Voluntari - Rapid, în etapa cu numărul 8 din Liga 1 » Echipele de start: ieri la FCSB, azi titular în duelul Ciobotariu vs Mutu

FC Voluntari și Rapid se întâlnesc de la ora 21:45 în etapa cu numărul 9 din Liga 1, liveTEXT pe GSP.ro. Partida e și televizată de Orange Sport 1, Prima Sport 1 și Digi Sport 1Rapid București împarte prima poziție în Liga 1 cu Farul, ambele c

Surpriză imensă în primul meci al etapei: penultima clasată a dat lovitura pe terenul lui Sepsi!

Scufundată în subsolul clasamentului, CS Mioveni a răpus-o pe Sepsi în deplasare, scor 1-0, și a obținut prima victorie din acest sezon. Programul + rezultatele etapei #9 din Liga 1 CS Mioveni era penultima clasată înaintea acestui meci. La polul

Repriza a doua din Sepsi - CS Mioveni

Sepsi și CS Mioveni se întâlnesc ACUM, în runda cu numărul 9 din Liga 1. Partida a început la 18:45, e liveTEXT pe GSP.ro și televizată pe Orange Sport 1, Prima Sport și Digi Sport 1.  Programul + rezultatele etapei #9 din Liga 1 +1 FOTO Sepsi -

Becali i-a dat lui Hagi 4 milioane de euro ca să fie executat de Farul

Farul - FCSB 3-1 | Gică Hagi i-a învins pe roș-albaștri folosind din primul minut 3 fotbaliști renegați de Gigi Becali la un moment dat: stoperul Ionuț Larie, „închizătorul” Dragoș Nedelcu și atacantul Denis Alibec. Dincolo, Dică s-a bazat

FC Hermannstadt - Universitatea Craiova, în etapa #8. Echipe de start

FC Hermannstadt joacă acasă cu Universitatea Craiova, de la ora 21:00, în etapa #8 din Liga 1, liveTEXT pe GSP.ro. Meciul e televizat de Digi Sport 1, Orange Sport 1 și Prima Sport 2 Programul și rezultatele etapei #8 FC Hermannstadt - Universitatea

Chindia - Petrolul 0-0 » Start în primul meci al zilei din SuperLigă

Chindia Târgoviște și Petrolul Ploiești se înfruntă ACUM în primul meci al zilei din Liga 1. Partida a început la 16:30. E liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV pe PrimaSport 2, DigiSport 1 și OrangeSport 1. ...

Rapid - U Cluj 1-0 » SuperLideri, după un meci rezolvat de la punctul cu var

Rapid a învins-o pe U Cluj în etapa 8 a Ligii 1, scor 1-0, cu un gol din penalty. Alb-vișiniii devin, astfel, lideri în campionatul intern. Toate rezultatele etapei #8 Ardelenii au amenințat poarta lui Horațiu Moldovan în minutul 9, când Ely Ferna

CS Mioveni - UTA Arad 1-1. Egal în primul meci al zilei » Penalty ratat în minutul 89

CS Mioveni a remizat cu UTA Arad, 1-1, în etapa #8 din Liga 1. Toate rezultatele etapei #8 Cele două formații au început tare meciul și l-au terminat la fel: două goluri în primele 11 minute și penalty ratat în minutul 89.  În rest, CS Mioveni

FCU Craiova - Sepsi, în etapa 8 din Liga 1 » Sidibe deschide scorul după o fază controversată

FCU Craiova joacă în aceste momente cu Sepsi OSK, la Târgu Jiu, în etapa 8 a Ligii 1. Meciul a început la ora 19:15, este live pe GSP.ro și în direct la TV pe PrimaSport 2, DigiSport 1 și OrangeSport 1.  Toate rezultatele etapei #8 LIVE » FCU Cr

Rapid - U Cluj, în etapa 8 a SuperLigii » Echipele de start

Rapid joacă acasă cu U Cluj, de la ora 22:00, în etapa #8 din Liga 1, liveTEXT pe GSP.ro. Meciul va fi televizat de Digi Sport 1, Orange Sport 1 și Prima Sport 1 Toate rezultatele etapei #8 LIVE de la ora 22:00 » Rapid - U Cluj Click AICI pentru stat

CS Mioveni - UTA Arad 0-0 » Start în primul meci al zilei în Superligă

CS Mioveni joacă ACUM cu UTA Arad, în etapa #8 din Liga 1. Meciul e liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe Digi Sport 1, Orange Sport 1 și Prima Sport 2 Toate rezultatele etapei #8 CS Mioveni - UTA Arad, live de la ora 19:55 Click AICI pentru statistici

Cele mai noi stiri fotbal Romania

Scandal rasist la Paris! O banană i-a aterizat la picioare lui Richarlison la meciul Braziliei!

Gigi de la FRF

Shakira riscă 8 ani de închisoare! A fost trimisă în judecată pentru fraudă fiscală

U BT Cluj, a doua victorie în Top16 din Basketball Champions League! FIBA Europe a anunţat că Turneul Final Four va fi găzduit în 2022 de Bilbao

Cristi Bălgrădean, pedeapsă drastică după eliminarea de la meciul cu Universitatea Craiova! Cât o să lipsească Mario Camora

Universitatea Craiova a pus în vânzare biletele la derby-ul cu FCU, dar numai pentru propriii fani!

Ce a făcut Malta în amicalul cu Israel, după ce Devis Mangia a fost suspendat pentru comportament sexual inadecvat

Cel mai slab lot valoric din ultimii 10 ani . Dezavantajul pe care îl are CFR Cluj în lupta pentru titlu

Colegii nu l-au uitat pe Ronald Araujo! Gestul superb făcut uruguaieni la meciul amical cu Canada

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Takayuki Seto termină contractul cu Petrolul în vară. Ce planuri are niponul la finalul campionatului de Liga 2

Petrolul joacă un amical cu Dinamo Kiev U19, echipă care a ajuns până în optimile de finală din UEFA Youth League. Accesul pe stadionul ”Ilie Oană” se face cu abonament sau bilet

Fost campion în San Marino, David Pop vrea în Liga 2 cu Ghiroda, apoi speră să revină în Peninsulă: ”Puteam juca în preliminariile Champios League”

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

România - Bosnia » Echipele de start: Edi Iordănescu schimbă sistemul

Finlanda - România » Echipa de start aleasă de Edi Iordănescu: Stanciu, rezervă!

FRANJURI în repriza a doua! După 45 de minute ideale, România a clacat în Israel ca o echipă mică