Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 09.05.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 09.05.2024

Doliu în Brazilia: legendarul Mario Zagallo a murit la 92 de ani! Era de 4 ori campion mondial

Taverna Racilor din Cluj, închisă după nici o lună de la inaugurare. Ce făcuse Pescobar acolo pare greu de crezut

Omul de la FCSB care i-a dat ignore lui MM Stoica

Cu cine luptă Rapidul pentru Mihai Popa! Portarul n-a prins niciun minut la Torino: E al treilea pe post

Ce echipă a refuzat Zidane să antreneze: A spus nu din prima

Jucătorul care ar putea ajunge pe banca de rezerve după ultimul transfer al FCSB! Becali: Sunt trei, joacă doi

OUT de la U Cluj! Ioan Ovidiu Sabău dă afară un jucător important de la echipă

Castană mare! Transferul de aproape două milioane de euro făcut de FCSB, contestat de o legendă stelistă

Când tenisul nu merge, există modeling: cum s-a pozat ucraineanca Dayana Yastremska, fost număr 21 WTA

Gigi Becali a comis-o din nou! Cum l-a poreclit patronul FCSB pe jucătorul transferat în această iarnă

Nadal a ajuns din nou pe mâna doctorilor: ce i se întâmplă cu o săptămână înainte de Australian Open 2024

Cristi Balaj face o dezvăluire: Transferuri?

Final nebun în Serie A! Inter a marcat cu Verona în prelungiri, iar ce a urmat e incredibil

A fost la un pas să-l bată pe Fury, acum se luptă cu Joshua » Meci de gală pentru fostul campion din UFC

Voluntari, egal în prima partidă amicală » Concluziile GSP de la meciul cu MTK Budapesta: 45 de minute de play-off!

De ce a refuzat-o Andrei Ivan pe FCSB! Fotbalistul a spus tot: Am avut foarte multe oferte

Inter Milano - Verona, meciul zilei (13:30), analizat de Dan Chilom

FA Cup | Sunderland - Newcastle 0-2, acum pe LIVE pe Pro Arena VOYO! Alexander Isak a marcat după o gafă a gazdelor

Daniel Pancu vine cu un verdict la Arena SPORT.RO: Noi stăm mai bine! La ce s-a referit

Krim Ljubljana - Rapid, LIVE TEXT de la 19:00, în Liga Campionilor la handbal feminin

Groaznic! Englezii au răbufnit după ce au văzut echipamentele din Sunderland - Newcastle, transmis de Pro Arena VOYO

Rapid joacă acum primul amical al iernii: 3 jucători noi sunt titulari

Transfer interesant în Superligă » Vine de la clubul legendarului Pele

Barcelona, în luptă cu Arsenal pentru fotbalistul de 50 de milioane de euro

Dinamo vrea să dea lovitura cu un fotbalist care a jucat la Benfica » Care este stadiul negocierilor

Surpriză! În ce campionat e dorit Roberto Firmino

Elvir Koljic a avut de ales: titlul cu Universitatea Craiova sau duel România - Bosnia la EURO 2024! Ce a răspuns

Încă un transfer rezolvat de Universitatea Craiova! Semnează fostul coleg al lui Chiellini

Bayen Munchen a stabilit! Suma maximă dispusă să o ofere pentru semnătura lui Ronald Araujo

Rapid a încasat 3 goluri în primul meci din 2024! Rrahmani a înscris la revenire

Are tot ce îi trebuie pentru a scrie istorie la Barcelona . Motivul pentru care Vitor Roque poate deveni noul star al catalanilor

Krim Ljubljana - Rapid 25-24 | Înfrângere pe final pentru românce! Radicevic a înscris la ultima fază

Acord total pentru atacantul dorit de Tottenham

Pe modelul brevetat de Gigi Becali? Au dat un milion ca să-l ia, după 4 luni înclină să-l împrumute

Fostul oficial de la FCSB, contrariat după decizia lui Gigi Becali: E în primii trei din Liga 1!

Alexandru Meszar e categoric: Am un mesaj pentru Rapid

Cel mai dezastruos start de meci . Cardiff a ratat două penalty-uri în 10 minute. Cât s-a terminat meciul cu Sheffield Wednesday

O încântare să-l vezi! Foarte inteligent! Plecarea de la FCSB pe care Mihai Stoica o regretă