Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 27.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 27.04.2024

Lovitură primită de Peluza Sud Craiova! Scenografia pentru derby, aflată de rivali înainte de meci

Sorana Cîrstea, zdrobită de Sloane Stephens la Indian Wells. Ce s-a întâmplat în primul set

Daniel Pancu a remarcat un aspect important în Rapid - FCSB 4-0

Dani Coman s-a lămurit după ce a văzut Rapid - FCSB: Fără nicio problemă!

Câte goluri a marcat Harry Kane în Bayern Munchen - Mainz 8-1

Sorana Cîrstea, spulberată de Sloane Stephens la Indian Wells » Incredibil ce s-a întâmplat în primul set

Victoria Rapidului le face bine tuturor

Tensiune la cote maxime înainte de Liverpool - City » Schimb de replici acide între rivali!

Liverpool - Manchester City, derby-ul suprem din Premier League » Echipe probabile + cote la pariuri

Te lepezi de Satana?

Dinamo - Steaua 42-26 în Eternul derby al handbalului românesc! Cine este dulăul care a înscris 15 goluri

Emma Răducanu, ce premieră!

Derby-ul în imagini. Spectacol în tribună, măcel pe teren

Ironii pentru galeria FCSB după derby-ul cu Rapid: Nu i-am auzit deloc, a fost doar o pată neagră

FCU Craiova - Universitatea Craiova, de la 20:45. Derby de Oltenia, cu revenirea lui Nicolo Napoli

FCU Craiova - Universitatea Craiova, de la 20:45 | Incidente înainte de meci. Comunicatul Jandarmeriei

Dan Petrescu e Mister X ! Scor identic înregistrat de echipa Bursucului în ultimele patru meciuri

FCU Craiova - U Craiova, derby-ul Băniei în etapa #30 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote

Dubla victorie a Rapidului

Benny Adegbuyi, răpus în Glory. Cum a pierdut românul în sferturile piramidei din Arnhem

Novak Djokovic a stabilit la Indian Wells un nou reper impresionant

Matematică pentru titlu. Ce calcule a făcut Gigi Becali după Rapid - FCSB 4-0

Ce s-a întâmplat cu Kylian Mbappe în meciul de duminică din Ligue 1, surpriza PSG - Reims 2-2

Începe play-off-ul Superlgii! Când se joacă Rapid-Farul, primul meci al etapei

Faza care a inflamat derby-ul » Penalty refuzat lui Liverpool în meciul cu Manchester City

OUT din echipă! Supărat pe Tavi Popescu, Gigi Becali i-a găsit deja înlocuitor

Un fotbalist de la Rapid a plecat cu metroul acasă după victoria cu FCSB!

FCU Craiova - Universitatea Craiova, LIVE TEXT de la ora 20:45 | Echipele de start

Claudiu Niculescu e convins: Asta e Universitatea Craiova pentru mine!

Liverpool - Manchester City 1-1. Arsenal e noul lider din Premier League!

Vă e teamă de Rapid? Gigi Becali a răspuns pe loc

Imaginile care vor ajunge în toată Europa! Ce făcea Napoli cu telefonul chiar înainte să înceapă derby-ul din Bănie

Fostul jucător al lui Dinamo, eurogol de la mijlocul terenului în meciul cu echipa antrenată de Florentin Petre

Ce s-a întâmplat în tribune, imediat după derby-ul Craiovei » Imaginile surprinse de reporterul GSP

Pumni în parcare, sub ochii lui Adrian Mititelu Jr. » Reporterii GSP au surprins incidentele reprobabile

Fotbalistul remarcat de Mihai Stoica după înfrângerea usturătoare suferită de FCSB cu Rapid

Victorie muncită pentru SCM Râmnicu Vâlcea în confruntarea din Liga Florilor cu HC Zalău

Real Madrid, victorie clară cu Celta Vigo! Arda Guler, primul său gol pe Bernabeu

MM Stoica urechează un jucător de la Rapid: Obrăznicie

Gigi Becali laudă un jucător din Liga 1: Fotbalist adevărat

Ilie Dumitrescu, impresionat de Ivaylo Petev: Felicitări! Mutări foarte bune