Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 27.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 27.04.2024

Ilie Dumitrescu a semnalat o problemă înainte de play-off: Cam asta e

Lupta la titlu, dinamitată. Restart în Superliga după Rapid - FCSB 4-0 » GSP Live

Carlos Alcaraz este de neoprit! Câte minute i-a luat să treacă de adversarul său

Moment istoric pentru fotbal! Ce s-a întâmplat în ultima etapă din campionatul Portugaliei

Moment istoric în Portugalia » Arbitrul a explicat întregului stadion de ce a anulat un gol!

Red Bull rămâne lângă Horner, dezminte varianta că va fi concediat înainte de Marele Premiu al Australiei

Prima înfrângere pentru Inter Miami în acest sezon » Lionel Messi nu a prins niciun minut

Gigi Becali în varianta soft

Tot FCSB e favorită!

Lovitură pentru CFR Cluj! Începe play-off-ul fără un om de bază

Ermal Krasniqi a vorbit despre plecarea de la CFR Cluj! Care a fost factorul principal

Florin Manea, gata să ducă încă un român în Premier League: Poate să fie West Ham sau Crystal Palace

Corvinul - CFR Cluj se dispută în nocturnă, la Hunedoara

Nicolae Dică, DEMIS de Voluntari după 7 meciuri!

Vânzarea băuturilor energizante către minori a fost interzisă în România!

Continuă lupta pentru calificarea în sferturile Ligii Campionilor

Raul Rusescu cere un jucător în echipa FCSB-ului: E momentul

Cel mai important meci al sezonului . Ce a declarat Xavi înaintea confruntării cu Napoli, din optimile Champions League

MM Stoica este impresionat de un jucător din Superligă: Magnific!

Nicolae Dică, out de FC Voluntari înainte de debutul în play-out

Liviu Ciobotariu a refuzat FC Voluntari, iar ilfovenii s-au reorientat

CSA Steaua, OUT din cursa pentru play-off-ul din Liga 2!

Arsenal - FC Porto, retur infernal pe Emirates! Echipe probabile + cele mai tari cote

Barcelona - Napoli, calificarea se decide în Spania » Echipe probabile + cele mai tari cote

Siyabonga Ngezana a primit o veste extraordinară la două zile după înfrângerea drastică din derby

Cum arată clasamentul din play-out la finalul sezonului regulat + programul primei etape

Avertismentul lui Dorinel Munteanu pentru jucătorii săi, înaintea meciurilor din play-out