Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 09.05.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 09.05.2024

Pierdut marcator, oferim recompensă! Dublul golgeter al României, de nerecunoscut: modest la club, e în mare pericol să rateze EURO!

Deplasare dificilă pentru liderul FCSB pe Cluj Arena în epilogul etapei a 26-a

Monza a dat de pământ cu AC Milan! 4 goluri, toate marcate în ultimul minut sau în prelungiri

Pierdut marcator, oferim recompensă! Dublul golgheter al României, de nerecunoscut: modest la club, e în mare pericol să rateze EURO!

Cât va încasa Mbappe la Real Madrid: oferta e considerabil mai mică decât era în 2022!

Tenisul nu va mai fi la fel! Schimbarea istorică adoptată azi de ATP

Două semne care arată clar că Simona Halep are încredere în primirea unui verdict favorabil din partea TAS

Prima sportivă care l-a sfidat pe Putin! Ce a postat cea mai bună rusoaică din tenis, Kasatkina, despre Aleksei Navalnîi

S-a întors Răzvan Marin! Meci bun făcut în derby-ul Toscanei: A crescut în repriza a doua

Nu se dă în niciun campionat unde ne dorim noi să ajungem! Andrei Nicolescu atacă arbitrajul

E-MIL prezintă Pastila de Sport din 19 februarie 2024. Dinamo a scăpat de ultimul loc, iar Kylian Mbappe deja a semnat cu Real Madrid!

Rusoaica Daria Kasatkina nu se mai teme! Gestul făcut după moartea lui Alexei Navalny

Olympique Marseille l-a dat afară pe Gennaro Gattuso după înfrângerea cu Brest! Nu a rezistat decât 24 de meciuri

Regulament concurs “Care e echipa ta de fotbal preferată?”

Regulament concurs “Cel mai bun comentariu”

Ce transfer! E cel mai bun din lume! Fotbalistul care l-a înnebunit pe Pep Guardiola

Gennaro Gattuso, dat afară de Olympique Marseille! Cine e favorit să-l înlocuiască

(P) U Cluj e gata să treacă la un Super Nivel!

Renumitul club i-a reziliat contractul fotbalistului pentru că ar fi avut cont de Tinder!

Când încep negocierile despre reînnoirea contractului lui Dennis Man cu Parma + cine l-a urmărit din tribune la meciul cu Pisa

U Cluj - FCSB se joacă de la ora 20:30. Duel tare pe Cluj Arena: Echipele de start

Comunicatul transmis de UTA Arad, după ce Mircea Rednic a ajuns la spital

Galacticul Real Madrid revine! Cum va arăta echipa cu noile transferuri + bancă de rezerve impresionantă

Eden Hazard a surprins pe toată lumea: De departe cel mai talentat coleg pe care l-am avut, numărul 1

Florin Prunea face praf un antrenor din Superliga României: Are o problemă

Primele imagini cu Andrea Compagno în echipamentul lui Tianjin Jinmen Tiger: Sunt în al nouălea cer

Ungurii aruncă bomba! Unde poate ajunge Laszlo Boloni dacă va fi demis de Metz

Gică Hagi e convins, după Sepsi OSK - Farul 0-1: Să fim sinceri

Varză à la Cluj a fost tactica FCSB

Iosif Rotariu a tras o singură concluzie după ce a văzut cum joacă FCSB la Cluj: În play-off nu va mai merge

Remarcatul lui Gigi Becali, după egalul cu U Cluj: Mi-a plăcut de el! Ce spune de Nana Antwi

O companie românească, la loc de cinste pe noul monopost Ferrari: Logoul e pus strategic

Gigi Becali acuză deja jocuri de culise în favoarea Rapidului: Nu-i mai vreau în play-off! O să fie omenie de omenie dacă intră