Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 04.05.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 04.05.2024

Răzvan Oaidă, mesaj tăios pentru suporterii FCSB-ului

Premiantul lui Gigi Becali, după FCSB - Rapid 2-2: Extraordinar!

Gigi Becali aruncă bomba! Ce jucător i-a furat ochii patronului FCSB: E unul care nici nu vă trece prin cap

O ajută cu ceva? Basarab Panduru, mereu surprinzător. Ce a remarcat după FCSB - Rapid

Cristi Săpunaru a tras o concluzie după meciul cu FCSB: Suntem obligaţi să o facem!

Gigi Becali dezvăluie cum a făcut o schimbare în FCSB - Rapid: Unde e, mă, ăsta?

Verdictul specialistului după FCSB - Rapid 2-2: Este penalty clar

Dumitru Dragomir îi face echipa lui Gigi Becali. L-a inclus pe noul superstar din Superliga României

Perla Barcelonei este în al nouălea cer! Un vis devenit realitate

To do list pentru Costel Gâlcă. Trei probleme pe care antrenorul trebuie să le rezolve pentru a salva sezonul Craiovei

Real Madrid - Barcelona, ora 22:00, LIVE TEXT. Totul sau nimic pentru catalani

Rapid a primit o ofertă pentru Albion Rrahmani!

Mesajul transmis de Simona Halep, la retragerea definitivă din tenis a spanioloaicei Garbine Muguruza

Real Madrid - Barcelona, de la 22:00. Echipele probabile + Cotele la pariuri. Analiza lui Dan Chilom

Barcelona l-a pus pe Ronald Araujo pe lista de transferuri! Suma pe care o cer catalanii

Unirea Slobozia, încă un pas către Superligă » Buzău a învins Csikszereda

Arsenal pune la bătaie peste 190 de milioane de euro » Negocieri în culise pentru două staruri din Premier League

Golul Rapidului trebuia anulat!

Gigi Becali, director de marketing: I-am făcut publicitate. Dacă el nu mă ajută!

E gata derby-ul etapei din play-off-ul Ligii 2! Echipa care e aproape promovată în Superligă

La 30 de ani, Garbine Muguruza a spus stop tenisului. Povestea mea a fost una fantastică

Cu ce club din Liga 1 a mai negociat Costel Gâlcă: L-am vrut

Dani Coman nu stă mult pe bară! Oferta primită la scurt timp după ce a spus că nu vrea postul lui Niculae la Rapid

După ce a eliminat-o din Champions League, Real Madrid este pe cale să-i dea o nouă lovitură lui Manchester City

Românii de la Gaziantep FK se pot umple de bani. Bonusuri fără precedent!

Spectacol total! » Leverkusen o egalează pe Dortmund în minutul 90+8! Al 45-lea meci fără înfrângere pentru echipa lui Xabi Alonso

Gură importantă de oxigen pentru Liverpool » Victorie de control cu 3-1 pe Craven Cottage

Franz Beckenbauer va avea o statuie în faţa stadionului grupării Bayern Munchen

Va fi infernal cu Ucraina la Euro! Un fost coleg al lui Andrey Lunin, avertisment pentru tricolori

Miami Herald a analizat jocul lui Leo Messi din ultimul meci. Concluzia trasă de americani

Gabi Balint laudă un club din Liga 1: Jos pălăria! Uite cum aleargă jucătorii

MM Stoica a dat verdictul despre cea mai controversată fază din FCSB - Rapid

Începe turneul preferat al româncelor! Ce adversare vor avea în primul tur la WTA 1000 Madrid

Lionel Messi, peste Cristiano Ronaldo! Recordul pe care l-a stabilit după victoria lui Inter Miami în MLS

Dramatism total! » Leverkusen o egalează pe Dortmund în minutul 90+8! Al 45-lea meci fără înfrângere pentru echipa lui Xabi Alonso

Gură importantă de oxigen pentru Liverpool » Victorie de control cu Fulham, pe Craven Cottage

Luca Mihai a avut o surpriză plăcută azi » Echipa din Germania care i-a transmis un mesaj de încurajare

ULUITOR! Manchester United avea 3-0 pe Wembley cu echipa de liga a doua, în minutul 70: incredibil ce a urmat în semifinala Cupei Angliei

A doua victorie la rând pentru Laszlo Boloni în Ligue 1! » Metz a părăsit locurile retrogradabile