Tatarusanu, asaltat cu oferte 07.06.2012

Tatarusanu, asaltat cu oferte Dupa Besiktas si Olympique Marseille, inca doua echipe au intrat in cursa pentru transferul portarului Ciprian 07.06.2012

Dupa Besiktas si Olympique Marseille, inca doua echipe au intrat in cursa pentru transferul portarului Ciprian Tatarusanu.

Tatarusanu, asaltat cu oferte

Stiri Onlinesport

Cele mai noi stiri fotbal Romania

CS Universitatea Craiova - FCSB, în etapa #17. Echipe probabile + cele mai tari cote

Mihai Iosif n-a mai rezistat până la pauză! Ce s-a întâmplat în minutul 40 din Rapid - Mioveni

Ora de start a derby-ului CS Universitatea Craiova - FCSB a fost modificată! Ce se întâmplă cu spectatorii

Ana Maria Popescu a fost declarată cea mai bună spadasină a lumii în 2021!

Ce decizie a luat Jack Grealish după ce a fost prins într-un triunghi amoros: starul lui Manchester City se face băiat de casă! | GALERIE FOTO

Conducerea lui Dinamo l-a contactat pe Leo Grozavu! Ce răspuns a oferit antrenorul | EXCLUSIV

Caz unic în fotbal, din cauza COVID-19! Adversara Benficăi a putut alinia doar nouă jucători. Scorul era 7-0 la pauză

Lăsat acasă după ce a fost criticat de Becali!? Fotbalistul pe care Petrea nu va putea conta cu Universitatea Craiova

Mihai Stoica a dat peste Messi în aeroport! Ce l-a deranjat pe oficialul FCSB: Nu-l dă mintea afară din casă

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Octavian Benga a debutat cu dreptul ca antrenor la Viitorul Pandurii, dar echipa a suferit cu ultima clasată Dacia Unirea: ”Lipsă de concetrare la finalizare”

Adrian Drida, fost căpitan al UTA-ei, a primit o suspendare record din partea AJF Arad! ”Toleranţă zero faţă de astfel de manifestări nesportive”

Suspendarea drastică primită de căpitanul Buzăului, redusă! Din ce meci poate fi utilizat din nou Cristian Ciobanu

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

Remiză în deja clasicul Rapid - CS Mioveni » Cum arată ACUM clasamentul

Dezastrul are buletin! Dinamo, 14 meciuri fără victorie după remiza cu FCU Craiova

CS Mioveni - Gaz Metan 1-0 » Prima victorie după 10 meciuri pentru trupa lui Pelici

Germania - Liechtenstein 9-0! Macedonia de Nord a umilit Armenia, 5-0 » Cum arată clasamentul în grupa României

România - Islanda » Echipa de start aleasă de Mirel Rădoi: jucătorul lunii octombrie e rezervă!

Modificare de ultimă oră pe lista lui Florin Bratu » Lotul U21 pentru testul cu Italia