Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 27.07.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 27.07.2024

Fostul coleg al lui Ianis Hagi, dat afară pentru rasism

Cel mai bun jucător de baseball va fi liber de contract. Cluburile îl ademenesc cu un salariu de 50 de milioane de dolari pe sezon

Continuă preliminariile EURO 2024 » Azi se joacă 7 meciuri

UEFA a refuzat momentul de reculegere de la partida Israelului U21, dar jucătorii au găsit o alternativă

Charles Leclerc, pole-position în Las Vegas » Cum arată grila de start pentru cursa de duminică

4 jucători, OUT din lotul României pentru meciul cu Israel! Pe cine trimite Edi Iordănescu în tribune

Adrian Porumboiu a dezvăluit tactica pe care Edi Iordănescu a pregătit-o pentru meciul cu Israel

Decizia radicală pe care o va lua starul Israelului dacă ratează calificarea la EURO 2024

Câte aprecieri a adunat Eugenie Bouchard la o serie de imagini provocatoare, în primele 16 ore de la publicare

Un fost patron din Liga 1, de nerecunoscut! Transformare radicală

Harry Kane continuă să impresioneze! Record personal stabilit la meciul cu Malta

Viva Las Vegas! Cine pleacă din pole position la Marele Premiu din Nevada

Cristi Borcea nu crede că Dinamo se va putea salva de la retrogradare: Suntem principala candidată! Arată cu degetul spre Burcă

Cum îl descrie presa din Israel pe arbitrul delegat la meciul cu România

Nu trebuie să ne culcăm pe o ureche! Semnal de alarmă tras ce Bogdan Stelea înaintea meciului cu Israel

Maia Sandu pe stadion: Hai, Moldova! vs Klaus Iohannis în Zanzibar

Remarca lui Miodrag Belodedici înainte de Israel - România

Mihai Stoica e sigur despre românul care a refuzat-o pe Barcelona: Dacă avea minte, nu era sub Antony niciodată!

Atuul lui Edi Iordănescu: organizarea defensivă » În mandatul său, România are 7 meciuri fără gol primit!

Lovitură după lovitură pentru Real Madrid » Vedeta echipei, out pentru restul anului

Haaland e cu ochii pe Israel - România! Norvegienii se roagă să ratăm din nou calificarea

Ce a scris UEFA după Moldova - Albania 1-1

Dezastru pentru Real Madrid! S-a aflat cât va lipsi Vinicius Jr, iar verdictul este mai grav decât se spera

Cuvinte superbe ale lui Ianis Hagi despre tatăl său în presa din Spania

Ciprian Marica, înainte de dubla României: E periculos! La ce s-a referit

Ianis Hagi a dezvăluit când vrea să se retragă: De ce nu?

Nu te costă nimic să oferi 5 minute din ziua ta . Gestul de clasă al lui Jack Grealish pentru un suporter al lui United

Ilie Năstase are un mesaj pentru tricolori: Doar atât le spun!

Antrenorul văzut drept posibilul înlocuitor al lui Pep Guardiola dacă pleacă de la Manchester City

Basarab Panduru face praf un jucător de la Rapid

Ce scrie presa din Israel înainte de meciul decisiv cu România

Arsenal a demolat-o pe Liverpool! Cine e jucătorul care a înscris 10 goluri în meciul încheiat 14-3

Vipers - Rapid se joacă ACUM în Liga Campionilor la handbal feminin

Israel - România, de la ora 21:45 | Un meci cât o calificare în preliminariile EURO 2024! Echipele de start

În ciuda lui Haaland! Norvegia se ruga să pierdem, dar i-am lăsat acasă

Te trec fiori! Cum s-a trăit imnul României la meciul cu Israel din Ungaria

Trebuia să fie un Hagi! Ianis marchează golul pe care scrie CALIFICARE

Moment tulburător înainte de Israel - România » Ce s-a întâmplat pe banca gazdelor

Noi l-am contestat, Edi ne-a calificat

Novak Djokovic îl spulberă pe Carlos Alcaraz, e în a 9-a finală la Turneul Campionilor! » Urmează duelul pentru trofeu cu Jannik Sinner

Surprizele pregătite de Edi Iordănescu în primul 11 al României cu Israel

Viorel Moldovan, radical! Am mai făcut acest lucru, am suferit

Ce a spus Mihai Stoica după ce niciun jucător de la FCSB nu a prins echipa de start cu Israel

Ce nu s-a văzut la TV! Ce s-a întâmplat în tribunele stadionului pe care s-a jucat meciul Israel - România

Ce a fost asta?! Israelul a făcut K.O apărarea României în minutul 2! Cum a înscris Zahavi

Ce a remarcat Ilie Dumitrescu după prima repriză din meciul Israel - România

Noa Kirel a atras toate privirile la intonarea imnului Israelului. Cine e vedeta de 22 de ani, iubita unui jucător de la Bayern Munchen

De cascadorii râsului! Valentin Mihăilă a ratat incredibil în Israel - România, iar la 10 minute a fost eliminat

Meciul pe care trebuie să-l uite! Valentin Mihăilă, eliminat după doar 20 de minute

TOP CLASS! Clasamentul grupei României din preliminariile EURO 2024

Imaginile bucuriei după ce România s-a calificat la EURO 2024

Carlos Alcaraz, doar o umbră: Novak Djokovic l-a învins cu 6-3, 6-2, în semifinalele Turneului Campionilor

Ianis Hagi, în extaz după calificarea la EURO 2024: Cred în destin . Obiectivul stabilit pentru ultimul meci

Marcel Ciolacu s-a grăbit să-i felicite pe tricolori după calificarea la EURO 2024. Mesajul premierului