Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 26.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 26.04.2024

Mihai Olaru, fost fotbalist la CSA Steaua, invitatul zilei la GSP Live (11 aprilie)

De ce este hulit Hagi în România

Mihai Olaru, fost fotbalist la CSA Steaua, invitatul zilei la GSP Live

Ultima postare a Anei Mariei Prodan pe Instagram

Antrenor nou în Premier League » Debutează pe terenul lui Manchester City

Pupă mingea, apoi bate aut!

Valentin Ceauşescu, apariţie extrem de rară. Unde trăieşte după ce a ieşit la pensie: Nu mai vorbise cu nimeni

Mai are un singur vis: del Potro vrea să revină în tenis pentru a juca un ultim meci oficial, la US Open

Antrenor secund din Liga 1, lăsat lat în mijlocul străzii! Motivul pentru care a fost agresat

Un antrenament mult prea sexy, alături de Camila Giorgi: cum arată de la nivelul terenului jocul italiencei

Dacian Varga l-a dat de gol pe Dan Petrescu: În Rusia făcea spectacol! Translatorul nici nu traducea tot!

Laszlo Dioszegi a vorbit despre implicarea lui Viktor Orban, premierul Ungariei, la Sepsi OSK!

Manchester City - Bayern Munchen, LIVE TEXT de la ora 22:00. Pep Guardiola în prim-plan, încep sferturile de finală din Champions League!

George Copos, BOOM de 50 de milioane: a luat împrumut de la CEC, apoi le-a cerut chirie cât împrumutul!

George Cotigă, antrenorul secund de la CS Mioveni, lăsat lat în mijlocul străzii » De unde a pornit totul + Detalii de ultimă oră

A sosit timpul pentru MaxSurpriza Zilei pe MaxBet.ro!

Champions League / Match Preview Manchester City - Bayern

Champions League / Match Preview Benfica - Inter

Scandal la Juventus » Leandro Paredes s-a certat la vestiare cu Allegri pe un ton ridicat

Champions League / Match Preview Real Madrid - Chelsea

Mihai Pintilii, retrogradat » Acceptă noul rol impus de Becali la FCSB?

FIFA, decizie drastică în cazul lui Leeds

Decizie de ULTIMĂ ORĂ luată la cel mai înalt nivel! România se înarmează

Un jucător de la Rapid a cedat: Nu pot să joc aici! Mă rog la Dumnezeu să nu mă bage Mutu

Kassandra Rotariu, fiica lui Iosif Rotariu, premiată la Gala Promisiunea

Mergem la FIFA! . CFR Cluj, reclamată după ce nu a plătit nici până acum transferul vedetei din echipă

Club din Premier League, obligat să-i plătească 28 de milioane de euro unui fotbalist care a jucat 48 de minute

Levski Sofia, mai ceva decât FCSB-ul lui Gigi Becali! Comando pe banca tehnică: interimar + doi profesori universitari + un fost fotbalist din România

FIFA, decizie drastică în Premier League! Obligă clubul să vireze 28 de milioane de euro în contul unui fotbalist care a prins doar 3 meciuri

Returul cu Portugalia, meci pentru statistică » România e la un pas de Mondial + Două aniversări în deplasarea de la Porto

Cifre astronomice » Bayern Munchen a pus pe masă un sfert de miliard pentru Haaland!

Stefano Pioli încinge spiritele înainte de AC Milan - Napoli, din sferturile UCL

Dumitru Dragomir s-a convins! Cine ia campionatul

Nu mai puteam merge a doua zi . Ce i-a făcut Militao lui Robert Lewandowski în timpul meciului din Cupa Spaniei

Lovitură dură pentru Napoli înaintea turului din sferturile Champions League, cu AC Milan. Va lipsi un superstar

Viciere de rezultat!? Ion Crăciunescu sare în apărarea CFR-ului după egalul cu FCSB! Penalty-ul descoperit de fostul arbitru

Guardiola vrea să reinventeze fotbalul » Formula inedită folosită cu Bayern

Djokovic, eclipsat la primul meci pe zgură din 2023 » Cine a fost femeia misterioasă care a atras toate privirile la Monte Carlo