Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 26.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 26.04.2024

Simone Biles s-a retras de la alte două finale la Jocurile Olimpice

Penalty-urile noastre de pedeapsă

Victoria Biancăi. O altfel de poveste pe ruta Roman - Tokyo

E copilul meu de suflet . Ce s-a întâmplat cu Cristi Dumitru după eliminarea din Conference League

VIDEO | Moment jenant! Cum a fost umilit Van Dijk la revenirea pe teren

Liga 2, etapa #1 » Toate rezultatele meciurilor de sâmbătă

Primul transgender care ia startul la Jocurile Olimpice » Când va intra în concurs

Meci incredibil la Jocurile Olimpice » Spania a evitat eliminarea la ultima fază

Doliu la Ajax Amsterdam. Noah Gesser a decedat la numai 16 ani

Se inspiră Todoran din strategia lui Hagi? Răspunsul antrenorului când a fost întrebat despre ultimele alegeri

Programul românilor la JO 2020 | Cine sunt tricolorii care intră în concurs duminică, 1 august

Lewis Hamilton, în pole-position pentru cursa de Formula 1 de la Hungaroring 2021! Max Verstappen este abia al treilea + Grila de start

Belinda Bencic a câştigat titlul olimpic la simplu feminin. Sportiva elveţiană are şansa să obţină aurul în tenis şi la dublu

Tragedie pentru Ajax! Un tânăr de doar 16 ani a decedat. Ce s-a întâmplat

ACUM FC Voluntari - FCU Craiova 1-0 | Gol marcat de gazde în startul reprizei secunde

VIDEO | Suporterii lui Rangers au făcut spectacol în afara stadionului la meciul de debut în noul sezon

Grealish, tot mai aproape de City! Super fotbalistul transferat de Aston Villa din Bundesliga ca înlocuitor

VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat meciul de pe Allianz Arena

FC Voluntari - FCU Craiova 1-0 » Gol superb marcat de Marcelo Lopes

Denis Alibec a marcat primul gol după ce a semnat cu CFR Cluj ! A fost schimbat zece minute mai târziu după ce a deschis scorul

FC Voluntari - FCU Craiova 2-1 | Oltenii pierd o partidă decisă după 3 faze fixe

Ce recompensă a primit olteanul care a descoperit un tezaur vechi de 2.300 de ani, în timp ce săpa pentru o piscină

EXCLUSIV | Utimele detalii despre starea de sănătate a lui Ianis Hagi. Când va putea conta Steven Gerrard pe el

CFR Cluj a aflat numele bdquo;centralului care o va arbitra în turul trei preliminar al Champions League

S-a întors Denis Alibec! Atacatul lui CFR a marcat la primul meci început ca titular